Gadżety z Harrym Potterem, czyli najlepszy prezent na Mikołajki

blog

Gadżety z Harrym Potterem, czyli najlepszy prezent na Mikołajki

Wiele osób głowi się nad tym, co kupić jako prezent na Mikołajki. To wyjątkowa okazja w roku. Tradycja nakazuje by uczcić ją chociaż drobnym upominkiem. Całkiem dobrym pomysłem jest postawienie na gadżety z Harrym Potterem. Dlaczego tak jest?

Harry Potter gadżety


Mały Czarodziej jest ulubieńcem tłumów. Kochają go dzieci oraz ci wszyscy dorośli, którzy wychowali się na jego przygodach. W związku z tym, gadżety nawiązujące do książek i filmów dotyczących jego historii cieszą niesłabnącą popularnością. Ich zakup będzie prawdziwym strzałem w dziesiątkę. Takie gadżety nawiązują do ulubionych bohaterów i scen. Mogą być nie tylko lekarstwem na nudę, ale też budzić pozytywne skojarzenia. Pobudzają do wspomnień i zachęcają do dalszego zagłębienia się w świat Ministerstwa Magii, Hogwartu i wszechobecnych mugoli. W końcu każdy chciałby wiedzieć, czy Harry w końcu pokonał Voldemorta? Czy dobro zwyciężyło? To odwieczne pytanie, na które odpowiedź można znaleźć w książce.

Gadżety z filmów


Gadżety z filmów o Harrym Potterze to drobiazgi, które mogą podbić serce prawdziwego fana serii. Mogą też rozbudzić miłość do niej w osobie, która dotychczas jej nie znała. Piękna różdżka może pobudzić wyobraźnię niejednego mugola. Co jest w tym wszystkim najważniejsze? To, że gadżety mogą zachęcić do czytania książek pani Rowling. Biorąc pod uwagę, jak kiepski jest stan czytelnictwa w Polsce, trzeba wiedzieć, że każda przeczytana książka ma znaczenie.