Słodki Pusheen

blog

Słodki Pusheen

Przeglądając internet można się zastanawiać czy nie założyły go koty. Koty są wszędzie, na każdej stronie, mediach społecznościowych czy na YouTube. Nawet przypadkiem można trafiać na ich zdjęcia czy filmy. Koty to gwiazdy internetu.

Rasa z Facebooka

Znany z naklejek na Facebooku Pusheen podbił z marszu serca kociarzy, ale nie tylko. Polubili go nawet ci, którzy wcześniej nie myśleli o sobie jako wielkich miłośnikach futrzaków. Od momentu pojawienia się w świadomości użytkowników platformy Marka Zuckerberga, tego ślicznego kotka można znaleźć już wszędzie. Z Pusheen akcesoria cieszą się ogromnym zainteresowaniem i popularnością. Wariantów jest sporo – od breloczków i przypinek, po pluszowe zabawki i poduszki. Nie da się ukryć, fejsbukowy kociak przykuwa oko i chwyta za serce.

Fala popularności

Ludzie coraz częściej wyszukują sklep z akcesoriami Pusheen. Znaleźć tam mogą liczne z Pusheen gadżety i ozdoby, które niekoniecznie tylko nabywają dla siebie. Kto przecież nie chciałby mieć własnego futrzaka? Ten ma tę zaletę, że nie uczula i nie trzeba mu czyścić kuwety. Nie musi też pochłaniać kilogramów karmy i nie zostawia po sobie sierści. Za to radości dostarczyć może równie sporo co prawdziwy, biegający na czterech łapach kociak.

Kocie muzeum

Dla kociarzy posiadanie z Pusheen akcesoriów obok innych kultowych wyobrażeń czworonogów może być ciekawym uzupełnieniem kolekcji. Obok Simon’s Cat czy Garfielda świetnie pasuje także Pusheen ze swymi uroczymi kocimi łapkami i niewinnym spojrzeniem, na którego widok każdy się rozpływa.